Koolimaja

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Koolimaja: Päkste küla, Kastre vald
Haaslava lasteaed: Pihlaka tee 34, Haaslava
Roiu lasteaed: Kesktänav 9, Roiu alevik

Lisainfo
Registrikood: 75036748

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad Tugiteenused Haaslava lasteaia õpetajad Roiu lasteaia õpetajad Lasteaia tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Karin Kütt

Direktor
+372 525 4554
karin.kutt@sillaotsa.edu.ee


Airi Saarmäe

Õppejuht
airi.saarmae@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Hetkel koolitööst eemal


Chris Serglov

Arendusjuht
Õppejuhi kt
chris.serglov@sillaotsa.edu.ee


Silja Aliste

Lasteaia õppealajuhataja
+3725235153
silja.aliste@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Haaslava lasteaia õppealajuhataja


Terje Ertel

Lasteaia õppealajuhataja
+3725056033
terje.ertel@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Roiu lasteaia õppealajuhataja


Maiken Mardisalu

Sekretär-juhiabi
maiken.mardisalu@sillaotsa.edu.ee

Õpetajad (19)

Anne Berg

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
anne.berg@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund (7.-9.klass)
T 7.tund (6.-8.klass)
K 8.tund (8.-9.klass)

Maiga Hallap

Haridustehnoloog
Informaatika
Klassijuhataja
Vene keel
maiga.hallap@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R 5. ja 6.tund (4.-9.klass)

Diana Jürgens

Klassijuhataja
Matemaatika
diana.jurgens@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6. tund 8.klass
T 7. tund 7A, 7H, 9.klass

Taivo Kirm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
taivo.kirm@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7. tund (4.-9.klass)

Kaire Kurvits

Eesti keel
Kirjandus
Klassiõpetaja
Kunstiõpetus, käsitöö
Matemaatika
kaire.kurvits@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel (4.-6.klass)

Kaie Käär

Eesti keel
Klassiõpetaja
Kunstiõpetus, käsitöö
kaie.kaar@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6.tund (4.K klass)
kokkuleppel

Monika Laisaar

Bioloogia
Füüsika
Geograafia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Keemia
monika.laisaar@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7. tund (4.-9.klass)
N 7. tund (7.-9.klass)

Laura Väljaots

Kehaline kasvatus / spordijuht
laura.valjaots@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Risko Nuuma

Kehaline kasvatus
risko.nuuma@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Ruth Pari

Eesti keel
Klassiõpetaja
Kunstiõpetus, käsitöö
ruth.pari@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel (4.T klass)

Anna Repnau

Klassijuhataja
Kunstiõpetus, käsitöö
anna.repnau@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 7.tund (5.-9.klass)
kokkuleppel

Hanna-Mary Kägra

Inglise keel
hanna-mary.kagra@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 6.tund 3.-9.klass
T 7.tund 3.-9.klass
kokkuleppel

Nata-Ly Suuroja

Klassiõpetaja
Loodusõpetus
Matemaatika
nata-ly.suuroja@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel 7.tund (4.T klass)

Egle Takk

Muusika
egle.takk@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund

Kaili Tomson

Klassijuhataja
Inglise keel
kaili.tomson@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund (3.-9.klass)

Annika Tõnurist

Klassiõpetaja
Matemaatika
annika.tonurist@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6.tund (5.E klass)
E, T 7.tund (6.klass)
kokkuleppel

Kadri Kalda

Ajalugu
Geograafia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
kadri.kalda@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund (4.-8.klass)
Kohustuslik õpiabi N 8.00

Elen Sokk

Inimeseõpetus
Loodusõpetus
elen.sokk@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund (5.-7.klass)

Robin Gielen

Liikumis- ja loodusringi õpetaja
robin.gielen@sillaotsa.edu.ee

Töötajad (12)

Helene Põdra

Loovjuht
helene.podra@sillaotsa.edu.ee


Teele Lomp

Haldusjuht
+372 5297631
teele.lomp@sillaotsa.edu.ee


Kaja Demidova

Abitööline


Anita Jegorova

Abitööline


Olga Jurova

Abitööline


Rete Järvemäe

Abitööline


Eve Lilo

Abitööline


Felix Paumets

Majahoidja/remonditööline


Ljudmilla Roosimäe

Kokk
+372 5291021
ljudmilla.roosimae@sillaotsa.edu.ee


Imbi Toom

Abitööline


Nadezda Täpsi

Abitööline


Valendine Vijar

Kokk
+372 7490123
valendine.vijar@sillaotsa.edu.ee

Tugiteenused (2)

Jane Merits

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 505 8912
jane.merits@sillaotsa.edu.ee


Karin Vomm

Eripedagoog
karin.vomm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

Haaslava lasteaia õpetajad (28)

Eget Säde

Lasteaiaõpetaja
eget.sade@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

AVASTAJAD
4-6-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 007


Külli Laur

Lasteaiaõpetaja
kulli.laur@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

AVASTAJAD
4-6-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 007


Merle Lill

Õpetaja abi
merle.lill@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

AVASTAJAD
4-6-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 007


Keiu Sulg

Lasteaiaõpetaja
keiu.sulg@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UNISTAJAD
4-6-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 005


Merli Madisson

Lasteaiaõpetaja
merli.madisson@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UNISTAJAD
4-6-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 005


Lii Oras

Õpetaja abi
lii.oras@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UNISTAJAD
4-6-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 005


Aule Kolde

Lasteaiaõpetaja
aule.kolde@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÄNDAJAD
3-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 004


Kai Murdvee

Lasteaiaõpetaja
kai.murdvee@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÄNDAJAD
3-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 004


Capitolina Mironjuk

Õpetaja abi
capitolina.mironjuk@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÄNDAJAD
3-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 004


Helju Vään

Lasteaiaõpetaja
helju.vaan@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SEIKLEJAD
6-7-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 006


Helin Tikk

Lasteaiaõpetaja
helin.tikk@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SEIKLEJAD
6-7-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 006


Annela Ivanov

Õpetaja abi
annela.ivanov@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SEIKLEJAD
6-7-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 006


Elene Vare

Lasteaiaõpetaja
elene.vare@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

TEGUTSEJAD
4-5-aastased lapsed

Rühma telefon: 59 112 185


Kristiina Toome

Lasteaiaõpetaja
kristiina.toome@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

TEGUTSEJAD
4-5-aastased lapsed

Rühma telefon: 59 112 185


Eve Saaremets

Õpetaja abi
eve.saaremets@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

TEGUTSEJAD
4-5-aastased lapsed

Rühma telefon: 59 112 185


Pille Prill

Õpetaja abi
pille.prill@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

TEGUTSEJAD
3-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 59 112 185


Jana Nõmm

Lasteaiaõpetaja
jana.nomm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÕÕMUSTAJAD
3-4-aastased

Rühma telefon: 53 231 780


Ingrid Suik

Lasteaiaõpetaja
ingrid.suik@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÕÕMUSTAJAD
3-4-aastased

Rühma telefon: 53 231 780


Anneli Korobov

Õpetaja abi
anneli.korobov@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÕÕMUSTAJAD
3-4-aastased

Rühma telefon: 53 231 780


Kaidy Burm

Lasteaiaõpetaja
kaidy.burm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SAAVUTAJAD
sõimerühm
2-4-aastased

Rühma telefon: 58 873 715


Reelika Ojala

Lasteaiaõpetaja
reelika.ojala@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SAAVUTAJAD
sõimerühm
2-4-aastased

Rühma telefon: 58 873 715


Tiiu Aasmäe

Õpetaja abi
tiiu.aasmae@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SAAVUTAJAD
sõimerühm
2-4-aastased

Rühma telefon: 58 873 715


Astrid Kurisoo

Lasteaiaõpetaja
astrid.kurisoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UUDISTAJAD
2-4-aastased

Rühma telefon: 51 978 290


Sille Tamm

Lasteaiaõpetaja
sille.tamm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UUDISTAJAD
2-4-aastased

Rühma telefon: 51 978 290


Teele Lomp

Haldusjuht
+372 5297631
teele.lomp@sillaotsa.edu.ee


Ketlin Puškin

Liikumisõpetaja
ketlin.puskin@sillaotsa.edu.ee


Meril Kilk

Lasteaia muusikaõpetaja
meril.kilk@sillaotsa.edu.ee


Liisa Selter

Kokk
liisa.selter@sillaotsa.edu.ee

Roiu lasteaia õpetajad (22)

Anne Kägo-Saunasoo

Lasteaiaõpetaja
anne.kago-saunasoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Ragne Soggar

Assistent
ragne.soggar@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Jane Meinhard

Õpetaja abi
jane.meinhard@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Anne Berting

Lasteaiaõpetaja
anne.berting@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(3-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Aile Anijärv

Lasteaiaõpetaja
aile.anijarv@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(3-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Marve Berting

Õpetaja abi
marve.berting@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(3-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Geidi Viira

Lasteaiaõpetaja
geidi.viira@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Helery Sagaja

Lasteaiaõpetaja
helery.sagaja@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Maret Kants

Õpetaja abi
maret.kants@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Monica Tähe

Lasteaiaõpetaja
monica.tahe@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(6-7-aastased lapsed)
koolimajas

Rühma telefon: 53 064 963


Kristin Kõiv

Lasteaiaõpetaja
kristin.koiv@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(6-7-aastased lapsed)
koolimajas

Rühma telefon: 53 064 963


Tene Veskimets

Õpetaja abi
tene.veskimets@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(6-7-aastased lapsed)
koolimajas

Rühma telefon: 53 064 963


Karin Kõõra

Lasteaiaõpetaja
karin.koora@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 063 964


Merle Vilumets

Lasteaiaõpetaja
merle.vilumets@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 063 964


Küllike Aadusoo

Õpetaja abi
kullike.aadusoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 063 964


Pille Undrits

Lasteaiaõpetaja
pille.undrits@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

VANDERSELLID
(tasandusrühm)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Merle Kiis

Assistent
merle.kiis@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

VANDERSELLID
(tasandusrühm)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Viia Seppo

Õpetaja abi
viia.seppo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

VANDERSELLID
(tasandusrühm)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Teele Lomp

Haldusjuht
+372 5297631
teele.lomp@sillaotsa.edu.ee


Krista Brusko

Lasteaia muusikaõpetaja
krista.brusko@sillaotsa.edu.ee


Keit Mariet Jürgens

Liikumisõpetaja
keitmariet.jurgens@sillaotsa.edu.ee


Rete Järvemäe

Kokk
rete.jarvemae@sillaotsa.edu.ee

Lasteaia tugispetsialistid (4)

Kaija Niidla

Eripedagoog
kaija.niidla@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Haaslava lasteaed


Siiri Simm

Eripedagoog
siiri.simm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

VANDERSELLID
(tasandusrühm - koolimajas)
Rühma telefon: 53 064 569

Neljapäev - RÜBLIKUD
(6-7-aastased lapsed - koolimajas)
Rühma telefon 53 063 964


Enda Aljes

Logopeed
enda.aljes@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

E, N - koolimaja

T, K, R -  Roiu lasteaed


Elen Mäesalu

Logopeed
elen.maesalu@sillaotsa.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Koolimaja

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Koolimaja: Päkste küla, Kastre vald
Haaslava lasteaed: Pihlaka tee 34, Haaslava
Roiu lasteaed: Kesktänav 9, Roiu alevik

Lisainfo
Registrikood: 75036748

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.