Koolimaja

General information

Contact

Filter

All Management Lasteaia õpetajad Teachers Employees Tugiteenused

Job position
 
Management (4)

Karin Kütt

Director
+372 525 4554


Triin Nõmmistu

Õppejuht
triin.nommistu@sillaotsa.edu.ee


Laimi Stallmeister

Lasteaia õppealajuhataja
laimi.stallmeister@sillaotsa.edu.ee


Chris Serglov

Huvijuht
chris.serglov@sillaotsa.edu.ee

Lasteaia õpetajad (23)

Enda Aljes

Logopeed
enda.aljes@sillaotsa.edu.ee


Kaija Niidla

Eripedagoog
kaija.niidla@sillaotsa.edu.ee


Ketlin Puškin

Liikumisõpetaja
ketlin.puskin@sillaotsa.edu.ee


Anne Berting

Lasteaiaõpetaja
anne.berting@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Pesamunade rühm


Eget Säde

Lasteaiaõpetaja
eget.sade@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Pesamunade rühm


Kairi Sillaots

Õpetaja abi
kairi.sillaots@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Pesamunade rühm


Helery Sagaja

Lasteaiaõpetaja
helery.sagaja@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Marakrattide rühm


Triin Vares

Lasteaiaõpetaja
triin.vares@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Marakrattide rühm


Viia Seppo

Õpetaja abi
viia.seppo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Marakrattide rühm


Külli Laur

Lasteaiaõpetaja
kulli.laur@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põngerjate rühm


Monica Tähe

Lasteaiaõpetaja
monica.tahe@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põngerjate rühm


Merle Kiis

Õpetaja abi
merle.kiis@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põngerjate rühm


Kristin Kõiv

Tugiisik
kristin.koiv@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põngerjate rühm


Merle Vilumets

Lasteaiaõpetaja
merle.vilumets@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Rüblikute rühm


Karin Kõõra

Lasteaiaõpetaja
karin.koora@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Rüblikute rühm


Küllike Aadusoo

Õpetaja abi
kullike.aadusoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Rüblikute rühm


Helju Vään

Lasteaiaõpetaja
helju.vaan@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mürakarude rühm


Helin Tikk

Lasteaiaõpetaja
helin.tikk@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mürakarude rühm


Anneli Karu

Õpetaja abi
anneli.karu@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Mürakarude rühm


Anne Kägo-Saunasoo

Lasteaiaõpetaja
anne.kago-saunasoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põnnide rühm


Anne Aulik

Assistent
anne.aulik@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põnnide rühm


Jane Meinhard

Õpetaja abi
jane.meinhard@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Põnnide rühm


Krista Brusko

Lasteaia muusikaõpetaja
krista.brusko@sillaotsa.edu.ee

Teachers (18)

Anne Grigorjeva

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
anne.grigorjeva@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

N 7. tund
R 6. tund

Maiga Hallap

Haridustehnoloog
Informaatika
Klassijuhataja
Vene keel
maiga.hallap@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

K 6. tund
N 7. tund
kokkuleppel

Diana Jürgens

Klassijuhataja
Mathematics
diana.jurgens@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

E 7. tund (8. tund)
T. 7. tund
R. 6. - 7. tund

Kaire Kurvits

Kirjandus
Klassiõpetaja
kaire.kurvits@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

N 7. tund
kokkuleppel

Taivo Kirm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
taivo.kirm@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

E, K, N kokkuleppel 6. või 7. tund

Kaie Käär

Klassiõpetaja
kaie.kaar@sillaotsa.edu.ee


Monika Laisaar

Bioloogia
Füüsika
Geograafia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Keemia
Mathematics
monika.laisaar@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

E 8. tund
K 6. tund
N 7. tund

Merilin Meier

Geograafia
Inimeseõpetus
Loodusõpetus
merilin.meier@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

E. 7. tund
N. 6. tund

Risko Nuuma

Kehaline kasvatus
risko.nuuma@sillaotsa.edu.ee


Ruth Pari

Eesti keel
Klassiõpetaja
ruth.pari@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

N 7. tund
kokkuleppel

Anna Repnau

Klassijuhataja
Kunstiõpetus, käsitöö
anna.repnau@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

K 4. - 7. tund
kokkuleppel

Siret Soe

Inglise keel
siret.soe@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

N 7. tund
kokkuleppel

Nata-Ly Suuroja

Eesti keel
Klassiõpetaja
nata-ly.suuroja@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

R 5. tund

Egle Takk

Muusika
egle.takk@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Kaja Tamm

Kehaline kasvatus
Klassijuhataja
kaja.tamm@sillaotsa.edu.ee


Kaili Tomson

Klassijuhataja
Inglise keel
kaili.tomson@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

E 7. tund
N 7. tund
kokkuleppel

Anni Tõnismäe

History
Ühiskonnaõpetus
anni.tonismae@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

E-N kokkuleppel

Annika Tõnurist

Klassiõpetaja
Mathematics
annika.tonurist@sillaotsa.edu.ee

Reception time:

E-N 6. või 7. tund
kokkuleppel
Employees (11)

Kaja Demidova

Abitööline


Anita Jegorova

Abitööline


Olga Jurova

Abitööline


Rete Järvemäe

Abitööline


Eve Lilo

Abitööline


Maarja-Liisa Linnasmägi

Sekretär-juhiabi
maarja-liisa.linnasmagi@sillaotsa.edu.ee


Felix Paumets

Majahoidja/remonditööline


Ljudmilla Roosimäe

Kokk
+372 5291021
ljudmilla.roosimae@sillaotsa.edu.ee


Imbi Toom

Abitööline


Nadezda Täpsi

Abitööline


Valendine Vijar

Kokk
+372 7490123
valendine.vijar@sillaotsa.edu.ee

Tugiteenused (2)

Jane Merits

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 505 8912
jane.merits@sillaotsa.edu.ee


Karin Vomm

Eripedagoog
karin.vomm@sillaotsa.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Koolimaja

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.