Koolimaja

Общая информация
Extra information
Registrikood: 75036748

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал Tugiteenused Haaslava lasteaia õpetajad Roiu lasteaia õpetajad Lasteaia tugispetsialistid

Должность
 
Администрация (4)

Karin Kütt

Директор
+372 525 4554
karin.kutt@sillaotsa.edu.ee


Airi Saarmäe

Õppejuht
airi.saarmae@sillaotsa.edu.ee


Chris Serglov

Karjäärikoordinaator
Loovjuht
chris.serglov@sillaotsa.edu.ee


Laimi Stallmeister

Lasteaia õppealajuhataja
laimi.stallmeister@sillaotsa.edu.ee

Учителя (18)

Anne Berg

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
anne.berg@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

T 7. tund (6.-9.klass)
K 7.tund (6.-7.klass)
K 8.tund (8.-9.klass)

Maiga Hallap

Haridustehnoloog
Informaatika
Klassijuhataja
Vene keel
maiga.hallap@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

K 7. ja 8. tund
N 7. ja 8. tund

Diana Jürgens

Klassijuhataja
Математика
diana.jurgens@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

E 7. tund
T 7. tund
N 7. tund

Taivo Kirm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
taivo.kirm@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

K 7. tund

Kaire Kurvits

Kirjandus
Klassiõpetaja
kaire.kurvits@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Kaie Käär

Klassiõpetaja
kaie.kaar@sillaotsa.edu.ee


Monika Laisaar

Bioloogia
Füüsika
Geograafia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Keemia
Математика
monika.laisaar@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

K 7. tund
N 7. tund

Laura Väljaots

Kehaline kasvatus / spordijuht
laura.valjaots@sillaotsa.edu.ee


Risko Nuuma

Kehaline kasvatus / spordijuht
risko.nuuma@sillaotsa.edu.ee


Ruth Pari

Eesti keel
Klassiõpetaja
ruth.pari@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Anna Repnau

Klassijuhataja
Kunstiõpetus, käsitöö
anna.repnau@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

E-N 7. tund

Hanna-Mary Kägra

Inglise keel
hannamary.kagra@sillaotsa.edu.ee


Nata-Ly Suuroja

Eesti keel
Klassiõpetaja
nata-ly.suuroja@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Egle Takk

Muusika
egle.takk@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

E 7. tund

Kaili Tomson

Klassijuhataja
Inglise keel
kaili.tomson@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

K 7. tund

Annika Tõnurist

Klassiõpetaja
Математика
annika.tonurist@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

N 6. tund
kokkuleppel

Kadri Kalda

История
Geograafia
Loodusõpetus
kadri.kalda@sillaotsa.edu.ee

Время приема:

T 7. tund

Elen Sokk

Õpetaja
elen.sokk@sillaotsa.edu.ee

Персонал (11)

Kaja Demidova

Abitööline


Anita Jegorova

Abitööline


Olga Jurova

Abitööline


Rete Järvemäe

Abitööline


Eve Lilo

Abitööline


Maiken Mardisalu

Sekretär-juhiabi
maiken.mardisalu@sillaotsa.edu.ee


Felix Paumets

Majahoidja/remonditööline


Ljudmilla Roosimäe

Kokk
+372 5291021
ljudmilla.roosimae@sillaotsa.edu.ee


Imbi Toom

Abitööline


Nadezda Täpsi

Abitööline


Valendine Vijar

Kokk
+372 7490123
valendine.vijar@sillaotsa.edu.ee

Tugiteenused (2)

Jane Merits

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 505 8912
jane.merits@sillaotsa.edu.ee


Karin Vomm

Eripedagoog
karin.vomm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL

Haaslava lasteaia õpetajad (28)

Eget Säde

Lasteaiaõpetaja
eget.sade@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

AVASTAJAD
2-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 007


Külli Laur

Lasteaiaõpetaja
kulli.laur@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

AVASTAJAD
2-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 007


Merle Lill

Õpetaja abi
merle.lill@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

AVASTAJAD
2-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 007


Keiu Sulg

Lasteaiaõpetaja
keiu.sulg@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UNISTAJAD
2-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 005


Merli Madisson

Lasteaiaõpetaja
merli.madisson@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UNISTAJAD
2-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 005


Lii Oras

Õpetaja abi
lii.oras@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UNISTAJAD
2-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 005


Aule Kolde

Lasteaiaõpetaja
aule.kolde@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÄNDAJAD
sõimerühm
2-3-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 004


Kai Murdvee

Lasteaiaõpetaja
kai.murdvee@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÄNDAJAD
sõimerühm
2-3-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 004


Capitolina Mironjuk

Õpetaja abi
capitolina.mironjuk@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÄNDAJAD
sõimerühm
2-3-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 004


Helju Vään

Lasteaiaõpetaja
helju.vaan@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SEIKLEJAD
4-7-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 006


Helin Tikk

Lasteaiaõpetaja
helin.tikk@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SEIKLEJAD
4-7-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 006


Anneli Karu

Õpetaja abi
anneli.karu@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SEIKLEJAD
4-7-aastased lapsed

Rühma telefon: 54 541 006


Dagmar Linnasmägi

Lasteaiaõpetaja
dagmar.linnasmagi@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

TEGUTSEJAD
3-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 59 112 185


Ivi Tumanski

Lasteaiaõpetaja
ivi.tumanski@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

TEGUTSEJAD
3-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 59 112 185


Pille Prill

Õpetaja abi
pille.prill@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

TEGUTSEJAD
3-4-aastased lapsed

Rühma telefon: 59 112 185


Jana Nõmm

Lasteaiaõpetaja
jana.nomm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÕÕMUSTAJAD
sõimerühm
2-3-aastased

Rühma telefon: 53 231 780


Karin Matsalu

Lasteaiaõpetaja
karin.matsalu@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÕÕMUSTAJAD
sõimerühm
2-3-aastased

Rühma telefon: 53 231 780


Anneli Korobov

Õpetaja abi
anneli.korobov@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÕÕMUSTAJAD
sõimerühm
2-3-aastased

Rühma telefon: 53 231 780


Liis Lokk

Lasteaiaõpetaja
liis.lokk@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SAAVUTAJAD
sõimerühm
1,5-3-aastased

Rühma telefon: 58 873 715


Reelika Ojala

Lasteaiaõpetaja
reelika.ojala@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SAAVUTAJAD
sõimerühm
1,5-3-aastased

Rühma telefon: 58 873 715


Tiiu Aasmäe

Õpetaja abi
tiiu.aasmae@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

SAAVUTAJAD
sõimerühm
1,5-3-aastased

Rühma telefon: 58 873 715


Astrid Kurisoo

Lasteaiaõpetaja
astrid.kurisoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UUDISTAJAD
sõimerühm
1,5-2-aastased

Rühma telefon: 51 978 290


Sille Tamm

Lasteaiaõpetaja
sille.tamm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UUDISTAJAD
sõimerühm
1,5-2-aastased

Rühma telefon: 51 978 290


Linda Vään

Õpetaja abi
linda.vaan@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

UUDISTAJAD
sõimerühm
1,5-2-aastased

Rühma telefon: 51 978 290


Triin Vares

Haldusjuht
triin.vares@sillaotsa.edu.ee


Ketlin Puškin

Liikumisõpetaja
ketlin.puskin@sillaotsa.edu.ee


Meril Kilk

Lasteaia muusikaõpetaja
meril.kilk@sillaotsa.edu.ee


Sten Rootslane

Kokk
sten.rootslane@sillaotsa.edu.ee

Roiu lasteaia õpetajad (22)

Anne Kägo-Saunasoo

Lasteaiaõpetaja
anne.kago-saunasoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Ragne Soggar

Assistent
ragne.soggar@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Jane Meinhard

Õpetaja abi
jane.meinhard@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Anne Berting

Lasteaiaõpetaja
anne.berting@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Aile Anijärv

Lasteaiaõpetaja
aile.anijarv@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Marve Berting

Õpetaja abi
marve.berting@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Geidi Viira

Lasteaiaõpetaja
geidi.viira@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(4-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Helery Sagaja

Lasteaiaõpetaja
helery.sagaja@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(4-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Maret Kants

Õpetaja abi
maret.kants@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(4-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Monica Tähe

Lasteaiaõpetaja
monica.tahe@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 064 963


Kristin Kõiv

Lasteaiaõpetaja
kristin.koiv@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 064 963


Tene Veskimets

Õpetaja abi
tene.veskimets@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 064 963


Karin Kõõra

Lasteaiaõpetaja
karin.koora@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(6-7-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 063 964


Merle Vilumets

Lasteaiaõpetaja
merle.vilumets@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(6-7-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 063 964


Küllike Aadusoo

Õpetaja abi
kullike.aadusoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(6-7-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 063 964


Pille Undrits

Lasteaiaõpetaja
pille.undrits@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

VANDERSELLID
(tasandusrühm)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Merle Kiis

Assistent
merle.kiis@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

VANDERSELLID
(tasandusrühm)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Viia Seppo

Õpetaja abi
viia.seppo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

VANDERSELLID
(tasandusrühm)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Triin Vares

Haldusjuht
triin.vares@sillaotsa.edu.ee


Krista Brusko

Lasteaia muusikaõpetaja
krista.brusko@sillaotsa.edu.ee


Keit Mariet Jürgens

Liikumisõpetaja


Rete Järvemäe

Kokk
rete.jarvemae@sillaotsa.edu.ee

Lasteaia tugispetsialistid (4)

Kaija Niidla

Eripedagoog
kaija.niidla@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

E, T, N - Roiu lasteaed

K, R - Haaslava lasteaed


Siiri Simm

Eripedagoog
siiri.simm@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

VANDERSELLID
(tasandusrühm - koolimajas)
Rühma telefon: 53 064 569

Neljapäev - RÜBLIKUD
(6-7-aastased lapsed - koolimajas)
Rühma telefon 53 063 964


Enda Aljes

Logopeed
enda.aljes@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

E-R -  Roiu lasteaed


Elen Mäesalu

Logopeed
elen.maesalu@sillaotsa.edu.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Koolimaja

Общая информация
Extra information
Registrikood: 75036748

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.