Koolimaja

Üldinfo
Lisainfo
Registrikood: 75036748

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Lasteaia õpetajad Õpetajad Töötajad Tugiteenused

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Karin Kütt

Direktor
+372 525 4554
karin.kutt@sillaotsa.edu.ee


Triin Nõmmistu

Õppejuht
triin.nommistu@sillaotsa.edu.ee


Chris Serglov

Karjäärikoordinaator
Loovjuht
chris.serglov@sillaotsa.edu.ee


Laimi Stallmeister

Lasteaia õppealajuhataja
laimi.stallmeister@sillaotsa.edu.ee

Lasteaia õpetajad (36)

Anne Kägo-Saunasoo

Lasteaiaõpetaja
anne.kago-saunasoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Ragne Soggar

Assistent
ragne.soggar@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Jane Meinhard

Õpetaja abi
jane.meinhard@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PESAMUNAD
(1,5-3-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 068 987


Anne Berting

Lasteaiaõpetaja
anne.berting@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Geidi Viira

Lasteaiaõpetaja
geidi.viira@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Marve Berting

Õpetaja abi
marve.berting@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MÜRAKARUD
(2-4-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 062 963


Aile Anijärv

Lasteaiaõpetaja
aile.anijarv@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(4-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Helery Sagaja

Lasteaiaõpetaja
helery.sagaja@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(4-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Diana Punnisk

Õpetaja abi
diana.punnisk@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

MARAKRATID
(4-5-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 079 987


Monica Tähe

Lasteaiaõpetaja
monica.tahe@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 064 963


Kristin Kõiv

Lasteaiaõpetaja
kristin.koiv@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 064 963


Merle Kiis

Õpetaja abi
merle.kiis@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 064 963


Kairi Sillaots

Tugiisik
kairi.sillaots@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

PÕNGERJAD
(5-6-aastased lapsed)

Rühma telefon: 53 064 963


Karin Kõõra

Lasteaiaõpetaja
karin.koora@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(6-7-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 063 964


Merle Vilumets

Lasteaiaõpetaja
merle.vilumets@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(6-7-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 063 964


Küllike Aadusoo

Õpetaja abi
kullike.aadusoo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

RÜBLIKUD
(6-7-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 063 964


Pille Undrits

Lasteaiaõpetaja
pille.undrits@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

ERIRÜHM


Viia Seppo

Õpetaja abi
viia.seppo@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

ERIRÜHM


Eget Säde

Lasteaiaõpetaja
eget.sade@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA RÜHM
(2-4-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Külli Laur

Lasteaiaõpetaja
kulli.laur@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA RÜHM
(2-4-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Merle Lill

Õpetaja abi
merle.lill@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA RÜHM
(2-4-aastased lapsed)
(koolimajas)

Rühma telefon: 53 064 569


Kai Murdvee

Lasteaiaõpetaja
kai.murdvee@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 1
(1,5-3-aastased lapsed)


Aule Kolde

Lasteaiaõpetaja
aule.kolde@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 1
(1,5-3-aastased lapsed)


Tene Veskimets

Õpetaja abi
tene.veskimets@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 1
(1,5-3-aastased lapsed)


Dagmar Linnasmägi

Lasteaiaõpetaja
dagmar.linnasmagi@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 2


Merli Madisson

Lasteaiaõpetaja
merli.madisson@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 2


Lii Oras

Õpetaja abi
lii.oras@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 2


Helju Vään

Lasteaiaõpetaja
helju.vaan@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 4


Helin Tikk

Lasteaiaõpetaja
helin.tikk@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 4


Anneli Karu

Õpetaja abi
anneli.karu@sillaotsa.edu.ee

Lisainformatsioon: 

HAASLAVA LA 4


Ketlin Puškin

Liikumisõpetaja
ketlin.puskin@sillaotsa.edu.ee


Krista Brusko

Lasteaia muusikaõpetaja
krista.brusko@sillaotsa.edu.ee


Kaija Niidla

Eripedagoog
kaija.niidla@sillaotsa.edu.ee


Siiri Simm

Eripedagoog
siiri.simm@sillaotsa.edu.ee


Enda Aljes

Logopeed
enda.aljes@sillaotsa.edu.ee


Triin Vares

Haldusjuht
triin.vares@sillaotsa.edu.ee

Õpetajad (20)

Anne Grigorjeva

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja
anne.grigorjeva@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund
K 8. tund

Maiga Hallap

Haridustehnoloog
Informaatika
Klassijuhataja
Vene keel
maiga.hallap@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund
K 7. tund

Diana Jürgens

Klassijuhataja
Matemaatika
diana.jurgens@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. ja 8. tund
N 7. tund

Taivo Kirm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
taivo.kirm@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7. tund

Kaire Kurvits

Kirjandus
Klassiõpetaja
kaire.kurvits@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kaie Käär

Klassiõpetaja
kaie.kaar@sillaotsa.edu.ee


Monika Laisaar

Bioloogia
Füüsika
Geograafia
Klassijuhataja
Loodusõpetus
Keemia
Matemaatika
monika.laisaar@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7. tund

Kaja Lõuna

Kehaline kasvatus
Klassijuhataja
kaja.louna@sillaotsa.edu.ee


Merilin Meier

Geograafia
Inimeseõpetus
Loodusõpetus
merilin.meier@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K. 7. tund
kokkuleppel

Risko Nuuma

Kehaline kasvatus
risko.nuuma@sillaotsa.edu.ee


Ruth Pari

Eesti keel
Klassiõpetaja
ruth.pari@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Anna Repnau

Klassijuhataja
Kunstiõpetus, käsitöö
anna.repnau@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7. tund
N 7. tund

Siret Soe

Inglise keel
siret.soe@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund
kokkuleppel

Nata-Ly Suuroja

Eesti keel
Klassiõpetaja
nata-ly.suuroja@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Egle Takk

Muusika
egle.takk@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund

Kaili Tomson

Klassijuhataja
Inglise keel
kaili.tomson@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 7. tund

Anni Tõnismäe

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
anni.tonismae@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. ja 8. tund

Annika Tõnurist

Klassiõpetaja
Matemaatika
annika.tonurist@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund
kokkuleppel

Kadri Kalda

Ajalugu
Geograafia
Loodusõpetus
kadri.kalda@sillaotsa.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund

Elen Sokk

Õpetaja
elen.sokk@sillaotsa.edu.ee

Töötajad (11)

Kaja Demidova

Abitööline


Anita Jegorova

Abitööline


Olga Jurova

Abitööline


Rete Järvemäe

Abitööline


Eve Lilo

Abitööline


Maiken Mardisalu

Sekretär-juhiabi
maiken.mardisalu@sillaotsa.edu.ee


Felix Paumets

Majahoidja/remonditööline


Ljudmilla Roosimäe

Kokk
+372 5291021
ljudmilla.roosimae@sillaotsa.edu.ee


Imbi Toom

Abitööline


Nadezda Täpsi

Abitööline


Valendine Vijar

Kokk
+372 7490123
valendine.vijar@sillaotsa.edu.ee

Tugiteenused (2)

Jane Merits

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 505 8912
jane.merits@sillaotsa.edu.ee


Karin Vomm

Eripedagoog
karin.vomm@sillaotsa.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Koolimaja

Üldinfo
Lisainfo
Registrikood: 75036748

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.