Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
II trimester(36)
25jaanuar
Energy Advice õpilasvõistluse finaal AHHAA-s

30jaanuar
Lasteaias Miku-Manni Lasteteater "Pätuke"

30jaanuar
Matemaatikaülesannete lahendamise võistlus NUPUTA



01veebruar
Kagu-Eesti FLL robootikavõistlus

03veebruar
9. klassi kandideerimisvestluseks valmistumise töötuba

04veebruar
Mürakarude rühm Tartu loodusmajas

05veebruar
7. klass Luunjas sõpruskohtumisel võrkpallis

05veebruar
Mürakarude rühm Tartu Õlletehases

05veebruar
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

06veebruar
8. klass kinos filmi "Talve" vaatamas


07veebruar
8. klass Tartus õppekäigul: vene restoran ja Tartu vaatamisväärsused

07veebruar
8. ja 9. klassile tulevad vilistlased külla

07veebruar
3.-4. klassi jutukirjutamise võistlus

10veebruar
Rüblikute rühm Tartu Loodusmajas

11veebruar
Küberkiusamise loeng 4., 5. ja 7. klassile

11veebruar
2. klassid Teater Vanemuine etendusel "Detektiiv Lotte"

11veebruar
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

12veebruar
6. klassi sõbrapäeva klassiõhtu Arena uisuväljakul

13veebruar
6. klass Tartu Ülikooli Kunstimuuseumis

14veebruar
Lasteaias teater Rõõmulill "Ma ei mängi sinuga"


17veebruar
6. klass Kastre Vallavalitsuses õppekäigul

18veebruar
Marakrattide rühm Mänguasjamuuseumis etendusel "Sipsiku seiklus"


19veebruar
3. klassid Ahhaa teaduskeskuses õppepäeval "Elekter"

19veebruar
Sillaotsa Kooli 4.-8. klassidevaheline saalihokiturniir



20veebruar
5. A klassi klassiüritus (sulgpall)

20veebruar
Rüblikute rühm Põllumajandusmuuseumis Vastlatrallil

21veebruar
Lasteaias Vabariigi aastapäeva tähistamine saalis "Kus on minu koduke"


21veebruar
Vabariigi aastapäevai aktus. II trimestri lõpetamine
III trimester(53)


26veebruar
Rüblikute rühm etendusel "Klaabu"

27veebruar
Marakrattide rühm Võnnus filmi "Sipsik" vaatamas

28veebruar
Põngerjate rühm kinos filmi "Sipsik" vaatamas

03märts
Rüblikute rühm kinos filmi "Sipsik" vaatamas


04märts
Lasteaias Miku-Manni Lasteteater "Kõige parem"

04märts
1. klass kinos filmi "Sipsik" vaatamas



06märts
Matemaatikaolümpiaadi Tartumaa piirkonnavoor

09märts
9. klassi karjäärinõustamise töötuba - kandideerimisvestluste simulatsioon

10märts
Mürakarude rühm Ahhaa Teaduskeskuses

11märts
3. klassid etendusel "Viks ja Koba"


18märts
Marakrattide rühm Mänguasjamuuseumis

19märts
Känguru matemaatikavõistlus


23märts
Külalisesineja - noortekirjanik Agnes Kolga

23märts
Külalisesineja - Vanemuise näitleja Karol Kuntsel

24märts
2. klassid Teatri Kodus etendusel "Viks ja Koba"

24märts
Külalisesineja 8.-9. klassile - Fortumo personalijuht Kätlin Lepp

24märts
2. klassid etendusel "Viks ja Koba"


25märts
Külalisesineja 6.-9. klassile - Sander Õigus

26märts
Sisekergejõustiku võistlused

27märts
Külalisesineja - Playtechi personalijuht Karis Reilent

27märts
Maakondlik õigekirjaolümpiaad 4.-9. klassile

30märts
8. klass Teaduskooli õppeprogrammil Keskkonnalabor (KIK projekti raames)

31märts
9. klass Teaduskooli õppeprogrammil Keskkonnalabor (KIK projekti raames)


02aprill
Saalihoki meistrivõistlused

07aprill
Mürakarude rühm Järvemuuseumis Akva:rium

07aprill
7. klass Teaduskooli õppeprogrammil Keskkonnalabor (KIK projekti raames)

08aprill
1. klass etendusel "Detektiiv Lotte

08aprill
Lasteaias Lepatriinu Lasteteater "Näed see seal"


14aprill
1. klass õppeprogrammil "Kevadet otsimas"



21aprill
Põngerjate rühm Teatri Kodus

30aprill
Murdmaajooksu meistrivõistlused

05mai
6.-7. klassi võrkpalli meistrivõistlused


12mai
Tartumaa 1.-4. klassi kergejõustiku meistrivõistlused Sillaotsal

21mai
Koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus Ülenurmel



28mai
3. klassid ekskursioonil Lõuna-Eestis

01juuni
Eesti keele eksam


04juuni
Matemaatika eksam
Suvevaheaeg(3)