Teadaanne seoses eriolukorra väljakuulutamisega 13. märts

Seoses eriolukorra väljakuulutamisega on alates 16. märtsist 2020 Sillaotsa Kool suletud.
Õppetöö jätkub sel ajaperioodil koduõppe/e-õppe vormis e-Koolis edastatud info alusel.
Kõikidest õppetööd puudutavatest täiendavatest muudatustest antakse teada e-Kooli, Gmaili ja kooli kodulehe vahendusel.
Õppeülesannetega seotud küsimuste korral pöörduda aineõpetaja või klassijuhataja poole e-Kooli vahendusel või kasutades kodulehel olevaid õpetajate e-posti aadresse.

Kooli puudutavate küsimuste korral pöörduda sillaotsa@sillaotsa.edu.ee või triin.nommistu@sillaotsa.edu.ee