Kastre valla kaasava eelarve hääletus 28. января Autor

Armas koolipere, hoolivad Kastre valla elanikud!

27. jaanuarist on avatud Kastre valla kaasava eelarve hääletus.

Meie aasta tagasi kirja pandud eesmärk - aktiivsed ja liikuma kutsuvad vahetunnid, õuesõppe võimaluste avardamine ja mis peaasi, liikumine värskes õhus - ootab jätkuvalt täitumist!

Teie abiga saab kooli õueala 6 meetrit kõrge võrkronila, 4 suurt betoonist malelauda, korvpallikonstruktsiooni, vahva karusselli ja uhke betoonist lauatennise laua. Nii saame multifunktsionaalse ala, kus on võimalik puhata, koolitööd teha ja sportlikult aega veeta nii päevasel ajal kui ka õhtuti. Ja seda kõike ikka meie oma kogukonna laste heaolule mõeldes!

Toeta meie unistust ning anna oma hääl just ettepanek number seitsmele - "Sillaotsa Kooli siseõu korda" - SIIN

Projekti eeldatav maksumus on 17 500€

Oleme iga antud hääle ja info jagamise eest tänulikud. Aitäh!

Armas koolipere, hoolivad Kastre valla elanikud!

27. jaanuarist on avatud Kastre valla kaasava eelarve hääletus.

Projekti eeldatav maksumus on 17 500€

Oleme iga antud hääle ja info jagamise eest tänulikud. Aitäh!